aktualnosc_4_hp_pd

SOWIA POCZTA Z „HARRYM POTTEREM”

Premiera scenariusza opowiadającego o dalszych losach Harry’ego Pottera to wielki dzień dla każdego fana sagi o słynnym czarodzieju. Niestety nie każdy może pojawić się na uroczystej premierze bestsellera, która odbędzie się w wielu miastach Polski o północy z 21 na 22 października… Z myślą o wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na nocną wizytę w księgarni, a ponad tłumną imprezę przedkładają przesyłkę dostarczoną do własnego domu, wydawnictwo Media Rodzina i firma DHL Parcel przygotowały niespodziankę w postaci Sowiej Poczty.

Wszystkie osoby, które zamówią książkę w przedsprzedaży na stronie mediarodzina.pl, mogą liczyć na specjalne atrakcje. Niestandardowo, bo w sobotę, odwiedzi je kurier Sowiej Poczty DHL Parcel i dostarczy wyjątkowo oznaczoną przesyłkę. W środku, oprócz zamówionego egzemplarza, znajdą czarodziejski Certyfikat Doręczenia z… polskiej filii księgarni Esy i Floresy. Będzie on także gwarancją, że z książki zostały zdjęte wszelkie klątwy, a jej czytanie jest dla mugoli w pełni bezpieczne! Kurierów rozpoznacie po okolicznościowym identyfikatorze, a chodzą słuchy, że niektórzy z nich będą także w towarzystwie… sowy.

Ale to nie koniec atrakcji Sowiej Poczty DHL Parcel. Potteromaniacy, którzy będą świętować premierę w piątkowy wieczór 21 października w warszawskiej Arkadii, także będą mogli skorzystać z jej usług – tym razem wysyłając podania o przyjęcie do Hogwartu. Specjalnie zaaranżowane stanowisko pozwoli Wam w prawdziwie magicznej atmosferze wypełnić swoje podanie i nadać je do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Decyzję o przyznaniu miejsca w Hogwarcie podejmie jej dyrektor, ale organizatorzy zapewniają, że najciekawsze zgłoszenia mogą liczyć na wyjątkowe nagrody!

Zapraszamy do korzystania z Sowiej Poczty DHL Parcel. Wypatrujcie swoich przesyłek!

wróć