aktualnosc_3

MAGICZNY WIECZÓR W SALONACH EMPIK

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów bestsellerowej serii? Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w nocnej premierze książki, dowiedzą się o tym najszybciej. Dokładnie o północy z 21 na 22 października księgarnie rozpoczną sprzedaż polskiego wydania scenariusza. Ale zanim fani Harry’ego kupią książki, będą mieli okazję spędzić kilka godzin w świecie magii – od godziny 21 do 24 odbędą się czarodziejskie zabawy, konkursy i pokazy.

Główna impreza premierowa została zaplanowana w warszawskiej Arkadii. Obok salonu Empik stanie scena, na której pojawią się iluzjoniści, cosplayerzy, a także polskie gwiazdy, które opowiedzą o swojej pasji do książek i świata małego czarodzieja. O północy pierwszy rozdział scenariusza przeczyta znany i lubiany polski aktor Rafał Królikowski. Przez cały czas trwania imprezy na fanów czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: 14-metrowa ekspozycja ulicy Pokątnej, magiczna fotobudka, zbieranie podań do Hogwartu, pojedynki czarodziejów, wyścigi na miotłach i wiele innych atrakcji. W trakcie imprezy zaplanowany jest także konkurs na najlepsze przebranie inspirowane serią o Harrym Potterze, a także wiele quizów ze wspaniałymi nagrodami.

W salonach Empik w ośmiu polskich miastach na fanów małego czarodzieja także czekają magiczne atrakcje. We Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku salony zostaną magicznie przygotowane do premiery. Od godziny 21 będą odbywać się w nich konkursy i zabawy, a także pokazy iluzji magicznej. Każdy, kto tego wieczora kupi książkę w wymienionych poniżej salonach, otrzyma specjalny prezent: komplet zmywalnych tatuaży z motywami graficznymi z „Przeklętego dziecka”, a jego książka oznaczona zostanie okolicznościową pieczątką.

Serdecznie zapraszamy na imprezy premierowe książki „Harry Potter i przeklęte dziecko” do  następujących salonów Empik:

– Empik Warszawa Arkadia (impreza główna)

– Empik Wrocław Renoma

– Empik Katowice Silesia

– Empik Łódź Manufaktura

– Empik Rzeszów Galeria Rzeszów

– Empik Poznań Ratajczaka

– Empik Kraków Bonarka

– Empik Szczecin Kaskada

– Empik Gdańsk Galeria Bałtycka

 

* Dodatkowo samą nocną sprzedaż książki (od północy) będą prowadzić nastepujące salony:

Empik Plaza, Lublin, ul. Lipowa 13

Empik Rynek, Gliwice, Rynek 4-5

Empik III Aleja, Częstochowa, ul. NMP 63/65

Empik Echo, Kielce, ul. Świętokrzyska 20

Empik Sfera, Bielsko Biała, ul. Mostowa 2

Empik Focus Mall, Rybnik, ul. Chrobrego 1

Empik Rynek, Racibórz, Rynek 5

Empik Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59

Empik Piłsudskiego, Legionowo, ul. Piłsudskiego 33

Empik Brama Mazur, Ełk, Plac Miejski 1

 

Razem przywitajmy najnowszą książkę o Harrym Potterze! Nie zapomnijcie swoich szat wyjściowych, różdżek i kapeluszy!

aktualnosc_3a

aktualnosc_3b

wróć