aktualnosc_1a_hp_pd

MAGIA POWRACA. PREMIERA KSIĄŻ­­KI „HARRY POTTER I PRZEKLĘTE DZIECKO”

Czarownice i czarodzieje! Mugole i charłaki! Stworzenia czarodziejskie i goście pozamagiczni! Zapraszamy na wielkie święto Harry’ego Pottera w nocy z 21 na 22 października!

 W nocy z 21 na 22 października 2016 po raz kolejny tysiące polskich fanów Harry’ego odwiedzą księgarnie, by o północy kupić długo wyczekiwaną książkę: scenariusz sztuki „Harry Potter i przeklęte dziecko”. Nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera. 

Od wydania siódmego tomu przygód nastoletniego czarodzieja minęło już osiem lat, podczas których popularność serii wcale nie osłabła, przeciwnie – oczekiwanie na ósmą historię odbywa się w równie gorącej atmosferze, co w poprzednich latach. Księgarnie, biblioteki oraz inne miejsca zapraszają na zabawę wypełnioną radosnym oczekiwaniem w piątkowy wieczór 21 października. W programie gry, zabawy i konkursy związane ze światem czarodziejów. Nie zapomnijcie swoich szat wyjściowych, różdżek i kapeluszy!

Szczegóły głównych imprez w Empikach w największych miastach znajdziecie tutaj: http://przekletedziecko.pl/magiczny-wieczor-salonach-empik.We wszystkich księgarniach biorących udział w zabawie dokładnie o północy rozpocznie się sprzedaż polskiego wydania książki „Harry Potter i przeklęte dziecko”. Ci, którzy kupią ją w tej nocy w Empikach lub księgarniach partnerskich wydawcy, mogą liczyć na specjalny prezent-niespodziankę.

Wszystkie księgarnie i inne placówki chętne do zorganizowania magicznej nocy zapraszamy do kontaktu z wydawnictwem pod adresem mailowym: promocja@mediarodzina.pl. Zapewniamy: scenariusz imprezy, gadżety oraz pomysły na dekoracje i magiczne zabawy.

Lista miejsc, w których odbędzie się impreza MAGIA POWRACA (sukcesywnie uzupełniania) znajduje się pod adresem: https://mediarodzina.pl/static/aktualnosci/438/Magia-powraca–Noc-z—Przekletym-dzieckiem–

wróć